+420 775 045 293
Facebook Youtube
Kategorie

IN-SIGHT 2000

IN-SIGHT 2000
IN-SIGHT 2000
IN-SIGHT 2000
IN-SIGHT 2000
Kamerové senzory strojového viděníCognex In-Sight 2000 kombinují výkon systémů In-Sight vision s jednoduchostí a dostupností průmyslového senzoru. Tyto kamerové senzory jsou ideální pro řešení jednoduchých aplikací jako kontrola přítomnosti, detekce barvy, základní měření, rozpoznání variant... Mezi standardní inspekční nástroje senzoru patří Pattern, Pixel Count, Brightness, Contrast, Edge.. Díky širokým možnostem příslušenství se senzor přizpůsobí prakticky jakémukoli prostředí ve výrobní lince.  
Ke stažení
Podrobný popis

Výkonné nástroje 

Osvědčené nástroje pro vidění In-Sight - včetně vzorů, počtu pixelů, jasu, kontrastu a hranových nástrojů - řeší jednoduché umístění, přítomnost / nepřítomnost, měření a počítání aplikací. In-Sight 2000 vize snímače mohou kontrolovat více cílů v rámci jednoho obrazu, a také provádět více typů inspekcí spoléhat na různé nástroje. Pokud je vyžadována zvýšená funkčnost nebo schopnost, nabízí Cognex modely s sadami nástrojů, které zahrnují obrazové filtry, OCR, blob a číselný výstup dat, a modely s rozlišením až 1280 x 960 (1,2 MP).

Snadné nastavení pomocí aplikace EasyBuilder

I začínající uživatelé mohou dosáhnout spolehlivého výkonu inspekce pomocí softwaru In-Sight Explorer s jednoduchým a intuitivním rozhraním EasyBuilder - to stejné jako ve všech systémech vidění In-Sight. Pro složitější inspekce pass / fail a go / no-go mohou uživatelé stavět na svých zkušenostech a vytvářet vizionářské aplikace pomocí pokročilejších systémů In-Sight vision ve stejném rozhraní In-Sight Explorer.

Modulární tělo a osvětlení

Řada In-Sight 2000 se vyznačuje modulárním designem s výměnnými světly, objektivy, filtry a krytem, díky kterému lze snadno vybrat správnou konfiguraci.. Amodulární konstrukce těla. Poskytuje maximální flexibilitu při montáži v úzkých prostorech. Zjednodušuje zapojení kabeláže uvnitř zařízení. Minimalizuje potřebu navrhovat nová mechanická řešení. Konfigurovatelná přímá nebo pravoúhlá montáž. Integrované, patentované LED prstencové světlo produkuje rovnoměrné a rozptýlené osvětlení celého obrazu. 

Poptávka