+420 775 045 293
Facebook Youtube
Kategorie

IN-SIGHT 8000 Series

IN-SIGHT 8000 Series
IN-SIGHT 8000 Series
IN-SIGHT 8000 Series
IN-SIGHT 8000 Series
IN-SIGHT 8000 Series
Tato rodina ultrakompaktních samostatných systémů vidění poskytuje špičkový výkon nástroje pro vidění při rychlosti PC, a to vše ve formě tradiční kamery GigE Vision. Všechny modely řady In-Sight 8000, které měří pouhých 31 mm x 31 mm x 64 mm, mají napájení přes Ethernet (POE) a poskytují nejlepší možnost samostatného vidění pro integraci do malých prostor.
Ke stažení
Podrobný popis

Série In-Sight 8000, která je nejmenším samostatným systémem pro vidění na světě, nabízí celou řadu systémů pro vidění dostupných v rozlišení VGA, 1MP, 2MP a 5MP s možností barev v rozlišení VGA, 1MP a 2MP. Tyto systémy vize podporující Gigabyte Ethernet pro vysokorychlostní komunikaci nabízejí velmi rychlé získání a dvě úrovně výkonu, aby splnily rozmanitou škálu požadavků na strojové vidění.

Nejmenší systémy vidění

In-Sight 8000 zkomprimuje celý samostatný kamerový systém do neuvěřitelně malého balíčku o velikosti tradiční kamery pouze pro snímání snímků. Všechny modely In-Sight 8000 lze pomocí nelineárního kalibračního nástroje In-Sight namontovat pod úhlem až 45 stupňů. Tyto systémy vidění jsou ideální pro integraci do těsných prostorů na robotech a těžko přístupných strojích kdekoli na výrobní lince. Modely In-Sight 8000 poskytují vysoce výkonné nástroje pro vidění, rychlejší komunikační rychlosti a vysoké rozlišení v malém balíčku, který je ideální pro integraci do malých prostor, kde je strojový prostor prémií.

Průlom odpovídající vzoru

RedLine byl navržen s ohledem na jeden cíl: vyzařující rychlé přizpůsobení vzorů na všech kamerových systémech řady In-Sight 8000. V typických aplikacích běží PatMax RedLine 4 až 7krát rychleji než PatMax - nebo rychlejší! - bez ztráty přesnosti nebo robustnosti vyhledávání. Spolu s PatMax RedLine může série In-Sight 8000 zkrátit dobu cyklu a zvýšit průchodnost, aniž by byla ohrožena přesnost kontroly.


Bezkonkurenční výkon a spolehlivost

Každý model systému In-Sight 8000 vision nabízí nejlepší výkon ve své třídě. Většina modelů je vybavena kompletní knihovnou osvědčených nástrojů pro vidění Cognex prostřednictvím snadno použitelného softwaru In-Sight Explorer. Patří sem párování vzorů (PatMax Redline, PatMax a PatFind), filtrování (stupně šedi a barvy), nástroje Color (ID barev, True Color Extraction, Color Histogram), Inspect Defects (Surface Flaw, Flex Flaw, Inspect Edge) a ID (1D / 2D, OCR).

Snadné nasazení a údržba

Systémy vize In-Sight 8000 se pohodlně nastavují pomocí softwaru In-Sight Explorer. In-Sight Explorer kombinuje řízené krok za krokem nastavení EasyBuilderu s dodatečným výkonem a flexibilitou tabulky pro větší kontrolu a přizpůsobení aplikačních dat. Zahrnuta je také nová skriptovací funkce, která používá standardní JavaScript ke zjednodušení datově náročných úkolů, jako je geometrická analýza stovek bodů, analýza a porovnání výsledků textu nebo ID kódu nebo složitá logika konečných výsledků. Ověření systému TestRun, sada komunikačních protokolů Cognex Connect a ovládací centrum Cognex Explorer vám poskytují nástroje, které potřebujete k udržení provozu vaší linky podle plánu a při plném výkonu.

Poptávka