+420 775 045 293
Facebook Youtube
Kategorie

IN-SIGHT 9000 Series

IN-SIGHT 9000 Series
IN-SIGHT 9000 Series
IN-SIGHT 9000 Series
IN-SIGHT 9000 Series
In-Sight 9000 je robustní řada samostatných systémů pro vidění s vysokým rozlišením. Díky své schopnosti získávat a zpracovávat mimořádně podrobné snímky poskytuje In-Sight 9000 umístění s vysokou přesností, měření a kontrolu na velké ploše - a to i při montáži na větší vzdálenosti. Pro snímání nepřetržitě se pohybujících nebo stacionárních objektů jsou k dispozici možnosti snímání liniového a plošného snímání. Navíc celá sada nástrojů pro vidění konfigurovatelných pomocí rozhraní In-Sight EasyBuilder řeší širokou škálu aplikací napříč průmyslovými odvětvími.
Ke stažení
Podrobný popis

Velké zorné pole bez obětování rozlišení

In-Sight 9000 zachycuje velké zorné pole, které umožňuje uživatelům kontrolovat velké objekty při zachování výjimečného rozlišení obrazu. To také umožňuje zákazníkům namontovat systém vidění mimo dopravníky a udržovat bezpečnou vzdálenost od nebezpečných zařízení.

Jediné kamerové řešení pro více kamerové aplikace

In-Sight 9000 eliminuje nutnost instalace více kamer v aplikacích s velkými předměty nebo součástmi. Jako jediné kamerové řešení snižuje In-Sight 9000 složitost, požadavky na kalibraci a náklady ve srovnání s více kamerovými systémy. Samostatná jednotka snižuje množství vybavení, které má být instalováno na výrobních linkách s omezeným prostorem. Kryt s krytím IP67 navíc chrání systém před kapalinami a prachem bez nutnosti externího krytu.

Jeden chytrý fotoaparát In-Sight 9912 zachycuje obrázky velkých částí, jako jsou kovové dveře zařízení.
Softwarové rozhraní In-Sight EasyBuilder. Plně konfigurovatelné - není třeba programování. In-Sight 9000 řeší aplikace, které dříve vyžadovaly programování v systémech založených na PC nebo řadičích. Rozhraní In-Sight EasyBuilder provádí operátory krok za krokem, zatímco pokročilé zobrazení tabulky nabízí přímý přístup k nástrojům pro vidění. Prostředí pro nastavení jediné aplikace umožňuje zákazníkům pracovat ve stejném uživatelském rozhraní, bez ohledu na potřeby rozlišení obrazu nebo složitost aplikace.

Špičkové vizuální nástroje a technologie zpracování obrazu

In-Sight 9000 je vybaven špičkovými vizuálními nástroji a technologií zpracování obrazu společnosti Cognex, včetně PatMax RedLine - zlatého standardu pro rychlé, robustní a vysoce přesné 2D porovnávání vzorů. Model In-Sight 9912 je také vybaven technologií HDR +, která překračuje hranice technologie s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a zvyšuje kontrast obrazu v celém obrazu bez snížení rychlosti pořizování.

Poptávka