+420 775 045 293
Facebook Youtube
Kategorie

IN-SIGHT 7000 Series

IN-SIGHT 7000 Series
IN-SIGHT 7000 Series
IN-SIGHT 7000 Series
Řada In-Sight 7000 je plně vybavený, výkonný systém vize, který provádí rychlé a přesné kontroly širokého spektra součástí ve všech průmyslových odvětvích. Jeho kompaktní půdorys se snadno vejde do výrobních linií s omezeným prostorem a jedinečný modulární design je vysoce přizpůsobitelný vašim požadavkům aplikace. Spolu s možnostmi interního a externího osvětlení napájení / řízení má řada In-Sight 7000 také vysoce viditelný LED indikátor průchodu / selhání kolem těla kamery, což usnadňuje sledování stavu inspekce bez ohledu na to, kde je systém nainstalován. .
Ke stažení
Podrobný popis

Vylepšený výkon udržuje krok s rostoucí rychlostí linky

Už si nemusíte vybírat mezi vysokorychlostním a průmyslovým výkonem. In-Sight 7000 s vizuálními nástroji In-Sight 7000 s rychlým získáváním a špičkovými nástroji pro vidění, včetně PatMax RedLine, SurfaceFX, OCRMax a barevných nástrojů (pouze barevné modely). Přesně provádí potřebné kontroly. Pokud potřebujete ještě větší výkon, kombinuje řada In-Sight 7900 mimořádně vysoký výkon řady In-Sight 5600/5705 s tvarovým faktorem a modularitou modelu In-Sight 7000.

Flexibilní design je přizpůsobitelný pro vaši aplikaci

Pokud jde o automatizaci výroby, jedna velikost zřídka vyhovuje všem. Proto je In-Sight 7000 navržen s technologií Flex Image Technology ™ (FIT ™), širokým výběrem světelných a opticky nastavitelných osvětlení a optikou, které vám umožní.

Plně vybavený systém řeší širokou škálu aplikací pro vidění

Systém In-Sight 7000 vision je promyšleně zkonstruován s celou řadou výkonných algoritmů vize Cognex a praktickými funkcemi, které vám pomohou snadno a spolehlivě řešit vaše aplikace. Tento všestranný systém je ideální pro kontrolu automobilových dílů, spotřební elektroniky a spotřebního zboží, jakož i automatizovaných výrobních operací v jiných průmyslových odvětvích včetně potravin a nápojů, farmaceutického průmyslu, letectví, polovodičů a solárních systémů.

Nepřetržitá inovace

Jako lídr v oboru strojového vidění se společnost Cognex zavázala k neustálým inovacím a zlepšování. Tyto systémy vize 2. generace In-Sight 7000 (série In-Sight 7500/7600/7800/7900) staví na úspěchu původní řady s nejnovější technologií a pokročilými algoritmy pro ještě rychlejší a výkonnější inspekce vize.

 

Poptávka